KONST / Litografier / Färglitografi 14188063
nr 1418 8063
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad, 81/100, daterad 1994, "språk". Färglitografi, bildmått: 37x37cm, yttermått inklusive ram: 51x50cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:17:04
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson